Metryczka urodzenia chłopca ze zdjęciem 30×37 Milan

139,00 

Poprzednia najniższa cena: 139,00 .

(1 opinia klienta)

Personalizowana, ręcznie wykonana metryczka dla chłopca ze zdjęciem z okazji narodzin w formie ramki 3D w rozmiarze 30×37 cm ze szklaną osłoną. Wzór dostępny także w rozmiarach: 30×30 cm.

Cena Produktu
Opcje dodatkowe
Suma całkowita

Metryczka urodzenia to wyjątkowa pamiątka na całe życie dla dziecka oraz rodziców. Idealny pomysł na prezent oraz oryginalna i niepowtarzalna ozdoba pokoju dziecięcego. Ręcznie wykonana, oprawiona w białej ramie z dekorami w efekcie 3D. Do postawienia lub powieszenia na ścianie. Kolorystyka i dodatki dobrane do płci dziecka. Zastosowane dekory wykonane są z wysokogatunkowych materiałów: drewna, papieru, tkanin i innych.

Oferowany wzór dotyczy metryczki 3D urodzenia dla chłopca ze zdjęciem w rozmiarze 30×37 cm ze szklaną osłoną. Ramka zdobiona między innymi takimi elementami jak:

 • szydełkowe ogrodniczki z bucikami,
 • miara z zaznaczonym wzrostem,
 • duże papierowe stópki,
 • drewniane serduszka z imionami rodziców, znakiem zodiaku i miejscowością,
 • metalowy budzik z ustawioną godziną urodzenia,
 • drewniany odważnik z wagą.

Przy zamówieniu należy podać podstawowe dane dziecka do umieszczenia widniejące w oferowanym wzorze m.in. imię, datę urodzenia, datę chrztu, wagę, wielkość, godzinę narodzin , miejscowość i inne. Każda ramka jest unikatowa i oryginalna dlatego na etapie zamówienia istnieje możliwość modyfikacji dodatków i umieszczenia innych, dodatkowych informacji takich jak np. imiona rodziców, imiona rodzeństwa, pierwszy uśmiech, pierwsze kroki, pierwszy ząbek, cytat, miejscowość, znak zodiaku i wiele innych.

Istnieje możliwość wykonania dedykacji drukowanej na ozdobnym papierze w postaci dowolnego tekstu lub wybranego przez Nas wiersza. Dedykacja umieszczona jest w tyle ramki.

Każdy projekt wysyłamy do akceptacji przed realizacją zamówienia!

WAŻNE:

 • przy składaniu zamówienia w wybranych polach należy podać wszystkie potrzebne dane niezawierające błędów,
 • w uwagach należy podać dodatkowe informacje odnośnie modyfikacji wzoru, wysyłki i inne,
 • załączone zdjęcie musi być wysokiej rozdzielczości, w przypadku niskiej jakości poprosimy o wymianę na inne,
 • jeśli to możliwe prosimy podać ostateczny termin dostarczenia metryczki np. produkt potrzebny na dd.mm.rrrr.

Nie odebranie przesyłki “za pobraniem”, nie zwalnia z dokonania zapłaty za produkty personalizowane, wykonane na zamówienie zlecającego, zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami.

Waga1 kg
Wymiary43 × 32 × 7 cm
Okoliczność

Narodziny

Osłona przednia

Szkło bezołowiowe

Płeć

Chłopiec

Rozmiar

30×37 cm

 1. (zweryfikowany użytkownik)
  5 out of 5

  Polecam serdecznie:) Zamówienie zostało ekspresowo przygotowane, odpowiednio spakowane i wysłane. Trafiło do mnie na czas. Metryczna przepiękna i starannie wykonana:)

 2. Dziękuję Pani Magdaleno:) jest mi miło, że metryczka spełniła Pani oczekiwania i się bardzo spodobała:) Pozdrawiam serdecznie

Dodaj opinię